New York Post rozhovor

6. března 2011 v 17:18 | Karol |  • INTERVIEWS
Tento rozhovor zveřejnila Rachelle na svém twitteru. Je starý asi měsíc a najdeteho v celém článku :-) Převážně se jí ptají na otázky ohledně seriálu Off The Map.PW: Dobře, vím, že to může být trochu divné, ale jsem neuvěřitelně zamilovaný do vašich vlasů.

Rachelle: (smích) Ó můj Bože, miluju Vás. Tohle mi dlouho nikdo neřekl (smích).

PW: Jaká je pro vás práce na Havaji?

Rachelle: Oh, je fantastická. Jsem jako ,,vodopád,, (smích). Potím se po celý den. Moje kadeřnice jsou velmi, velmi zaneprázdněné. Myslím, že většina filmového rozpočtu jde do mých vlasů.

PW: Natáčení na Havaji musí mít i své výhody, že ano?

Rachelle: Ano, je to neuvěřitelné. Je tam sluníčko a duhy- s nimi je všechno v pohodě. Právě jsem jela v nejhorším provozu a když jsem se chystala šílet, na obloze se objevila duha. Je to jako Care-A-lot, přísahám.

PW: Oh, pěkný Care Bear odkaz. Máte oblíbenou?

Rachelle: Líbil se mi Grumpy Bear. Milovala jsem, že byl vždy smutný a předpokládal,že je outsider. The Care Bear Stare bez něj nebyla úplná.

PW: Ok, o Care Bear bych mohl mluvit celý den, ale myslím si, že ABC by byly rádi kdybych se zeptal na nějaké otázky ohledně seriálu. Jak jste se dostala k filmovému obsazení?

Rachelle: No, setkala jsem se s Shondem (Rhimes), Betsy (Beers) a Jennou (Buns) a oni mě chtěli ve filmu obsadit. Ještě jsem nebyla zapsána. Tak jsem šla na schůzku, kde mi přiřadili právě postavu, kterou hraji...je úžasná.

PW: Co konkrétně máte na Ryan ráda?

Rachelle: Má jeden skvělý velký příběh.

PW: Váhala jste při podepisování smlouvy?

Rachelle: Byla jsem nervózní. Hlavně protože budu muset být dlouho na Havaji, ale Betsy se podívala přímo na mě a řekla " oni mají Whole Foods" (smích)

PW: Co můžete říct o vašem příběhu?

Rachelle: Řeknu, že lidé mají tendenci dělat věci příliš komplikované- tolik o lidském chování. Ryan zatím běží opaným směrem a nezabývá se svými pocity. Na konci můžete zjistit její ,,tajemství,,. Budete jí chtít říct: Jsi bázen??. Ona není blázen, je prostě vyděšená.

PW: Pár z vás- hvězd citovaly slang jako nejtěžší aspekt. Platí to i pro vás?

Rachelle: Umím se přes to dostat a děkuji Bohu za Wikipedii, protože jsem tam vždycky. Nejtěžší je pro mě zvládat tu práci s lidmi....tak jak je zvládají doktoři.

PW: Jakto?

Rachelle: Způsob jakým se jich dotýkají- je tam taková důvěra.

PW: Chtěla jste se někdy stát lékařkou?

Rachelle: Většina herců vám řekne, že to chvíli trvá, přijít na to, čím chcete být, protože chcete dělat vše, co vidíte v televizi a nevite, že ,,herec,, je ještě práce. Chtěla jsem být právník, učitel, mořský biolog- všechno! Ale nikdy jsem nechtěla být lékař. Většinou nikdy to neovlivníte. Jen někdy bych chtěla být lékař a to když se něco stane ve skutečném životě. Například, když se letuška zeptá, jestli je na palubě doktor- chtěla bych se postavit.
 


Anketa

Máte rádi Rachelle ?

Ano,je to super herečka 48.5% (47)
Nevadí mi 19.6% (19)
Trochu 7.2% (7)
Kdo to je? 11.3% (11)
Ne! Je hrozná.. 13.4% (13)

Komentáře

1 Caroll Caroll | Web | 7. března 2011 v 17:19 | Reagovat

Zamilovaný do jejích vlas"" Tak to mě dostalo... :-D  :-D  :-D Ale kdo by nebyl že..

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama